Danışmanlık ve Personel Eğitimi

1- Kalite kontrol ve raporlama hizmetleri

Kalite kontrolü ve raporları için danışmanlık hizmeti veren şirketimiz halihazırda devam eden K9 operasyonlarınızın kalitesini, köpeklerinizin koku bilme ve operasyonel kalitelerinin, idarecilerinizin kapasiteleri ve yeteneklerinin ölçülebilmesi, hazırlanan dokümanlarınızın yerel ve uluslararası standartlarda ki yeterlilikleri değerlendirilmekte, bu değerlendirme sonucunda iyileştirme için tavsiyelerin işverene raporlanmasını içermektedir.

2- K9 idareci eğitimi ve sertifikasyonu

Her türlü dedektör ve koruma hizmetinde görev yapacak personelin eğitilmesi yerel otorite sınavlarına hazırlanması ve ayrıca operasyonel olarak raporlama köpek bakımı eğitim tazelemesi Konularında yeterliliğe sahip olabilmesi için eğitilmesini içeren dört haftalık bir programdır.

3- K9 Eğitmen eğitimleri

Dedektör ve koruma köpeği eğitmen eğitimleri verilmesi ve sertifikasyon sınavları sonrasında sertifika verilmesi hizmetleri eğitimin verileceği branşın çeşidine göre 6 hafta ile 12 hafta arasında değişmektedir.

4- Timlerin yerel devlet otoritelerinin yeterlilik sınavlarına hazırlanma eğitimleri

Yerel otoritenin açacak olduğu sertifikasyon sınavı için idareci ve köpeklerden oluşan timlerin bu sınavlara hazırlanması için danışmanlık hizmetinin verilmesidir.

5- Eğitilebilir Köpek (Greendog) Tedariği

Dedektör ve koruma hizmeti için eğitime aday Eğitilebilir ve Veterinerlik sağlığı açısından iş köpekçiliğini uygun İskelet, genetik, fizyolojik sağlıkta ve yeterlilikte köpek temini İçin danışmanlık hizmetinin verilmesi.

6- Köpek transfer danışmanlığı

Uluslararası köpek transferi gümrüklemesi ve depolanması, bakım şartlarının sağlanması hizmetlerinin yapılabilmesi için danışmanlık hizmetinin verilmesi.

7- Çiftlik kurulum danışmanlığı

Yerel otorite kurallarına uygun olarak köpek eğitim ve öğretim çiftliklerinin kurulması, bürokratik işlemlerinin yapılması. Ayrıca binalarının açık ve kapalı eğitim alanlarının İnşaatlarının planlanması. Bina içi ve eğitim alanlarında ki materyallerin planlanması ve tavsiye edilmesi için danışmanlık hizmeti verilmesi.

8- Mevzuat hazırlama danışmanlığı

Ulusal ve uluslararası köpek eğitim ve üretim merkezlerinin veya operasyon yapacak şirketlerin tüm yazılı mevzuatının oluşturulması Ve operasyonel formların düzenlenmesi, kalite kontrol standartlarının oluşturulması ve ilgili formların düzenlenmesi için danışmanlık hizmetlerinin verilmesidir.

9- Marka yaratma danışmanlığı

İş köpekleri konusunda Maka yaratılması adına Pazarlama çalışmalarının yapılması, sosyal medya iletişiminin oluşturulup Bu hizmetin takip edilmesi, Logo ve bilinebilirlik adına ulusal ve uluslararası Çalışmaların yapılabilmesi için verilecek danışmanlık hizmeti.

10- Seminer ve sunumlar verilmesi

K9 Hizmetleri konusunda ilgili seminer ve toplantılarda sunumlar yapılması ve kısa eğitim programları ile sertifika ve katılım belgesi verilmesi hizmetleri.

Menü
tr_TRTürkçe